دومین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهی های تزئینی و صنایع وابسته گشایش یافت

راستین آنلاین :دومین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهی های تزئینی و صنایع وابسته  سه شنبه 22 بهمن 98 با حضور جمعی از مسئولان استانی در  نمایشگاه های بین المللی استان فارس شروع به کار کرد.


 مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس از برگزاری این نمایشگاه با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد و گفت : ۲۷ تولیدکننده و فعال حوزه صنعت شیلات و آبزیان از سراسر نقاط کشور در این نمایشگاه  حضور دارند.
سید محمود موسوی افزود: این نمایشگاه در مقایسه با اولین دوره که سال قبل برگزار شده بود ، با حدود ۴۵ درصد رشد مواجه شده، که تولیدکنندگان و صنعتگران این صنعت تمایل بیشتری نسبت به دوره قبل برای حضور در این نمایشگاه را در استان فارس نشان داده اند.
او با بیان به اینکه  ۵۶ درصد مشارکت کنندگان نمایشگاه شیلات، آبزیان و ماهی های تزیینی از استان فارس  هستند، اضافه کرد : شرکت کنندگان دیگر  از استان‌های تهران، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، بوشهر، هرمزگان و اصفهان هستند.
مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی فارس اظهار کرد : این نمایشگاه با زمینه فعالیت تولید، بسته بندی و فرآوری آبزیان، تولید خوراک آبزیان، تکثیر و پرورش ماهی های تزئینی، پرورش ماهی، تولید مخازن و استخرهای پلی اتیلن، آکواریوم و ماهی های تزئینی و غیره پذیرای تمامی علاقه مندان و متخصصان این صنعت است.
موسوی اضافه کرد : همزمان با این نمایشگاه جشنواره غذاهای دریایی و کلاس های طبخ آبزیان همه روزه در ساعات برپایی نمایشگاه دایر است  و همچنین علاقه‌مندان به فرش دستباف نیز می توانند جهت بازدید از نمایشگاه فرش دستباف همزمان با نمایشگاه شیلات به سالن حافظ مراجعه کنند.
تمامی علاقه مندان متخصصان و عموم مردم می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه تا روز جمعه مورخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس مراجعه کنند.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 بهمن 1398 11:39
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا