توسعه گلخانه ها نمادی از افزایش بهره وری است

راستین آنلاین :معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی گفت :توسعه گلخانه ها نمادی از افزایش بهره وری است.


جعفرصبوری پور گفت: توسعه گلخانه ها یک ضرورت در بخش کشاورزی است و همه دستگاه های خدمت رسان به بخش کشاورزی با تسهیل فرایندها به این امر کمک می کنند.
وی در آئین افتتاح گلخانه سبزی و صیفی در مرودشت افزود: افزایش بهره وری و افزایش راندمان تولید در فضای گلخانه ها محقق خواهد شد و  از همه فعالیت هایی که در این راستا انجام می شود حمایت میکنیم .
به گفته  صبوری پوراستمرار تولید، بازار رسانی محصولات مختلف در زمان های خاص، بهبود فضای کسب و کار و رونق تولید در گرو ایجاد گلخانه هاست.
او با اشاره به سیاست های کلی دولت در خصوص افزایش سطح زیر کشت گلخانه ها تصریح کرد: مقرر شده است 80 هزار هکتار کشت در فضای آزاد در یک افق ده ساله به هفت هزار هکتار در فضای گلخانه برسد.
صبوری پور اظهار کرد: مطابق با مصوبه وزارت جهاد کشاورزی و هیات مقررات زدایی، همه دستگاه های خدمت رسان به بخش کشاورزی با حذف استعلام های تکراری در راستای تسهیل امور اقدام خواهند کرد.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی با بیان اقداماتی که در سطح ملی در جهت بهبود فضای کسب و کار انجام گرفته یادآور شد: طبق مصوبه مذکور به دستگاهای زیربط ابلاغ شده که  فعالیت و اقدامات خود را بروز رسانی کنند و در حداقل زمان پاسخگوی استعلامات متقاضیان باشند.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
214 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 بهمن 1398 21:39
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا