شب نشینی یلدا با اینترنت رایگان

شب نشینی یلدا با اینترنت رایگان
   

راستین آنلاین :مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: به‌منظور استفاده تمام مشتریان از خدمات شرکت مخابرات ایران در شب یلدا، تمام مکالمات تلفن ثابت به تلفن ثابت درون شبکه ای از ساعت ۲۰ روز شنبه ۳۰ آذر تا ساعت ۸ صبح روز یکشنبه اول دی‌ به‌صورت رایگان برای تمام مشترکین در سراسر کشور محاسبه می‌شود.

 سید مجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق اضافه کرد: به‌منظور همراهی با مشتریان اینترنت شرکت مخابرات ایران و در راستای تحقق شعار ارتباطی فراگیر، سه بسته اینترنت با تخفیف ویژه شب یلدا طراحی‌ شده که به مدت ۱۰ روز از جمعه ۲۹ آذر تا دوشنبه ۹ دی‌ به فروش می رسد.
وی در همین رابطه بیان داشت: بسته‌های اینترنت یلدایی مخابرات به صورت “بسته ویژه اول با میزان ترافیک بین‌الملل ۲ گیگابایت به قیمت هزار و نهصد تومان ، “بسته ویژه دوم با میزان ترافیک ۵ گیگابایت و باقیمت سه هزار و هفتصد و پنجاه تومان” و “بسته سوم با میزان ترافیک ۱۰ گیگابایت به قیمت پنج هزار و پانصد تومان” با مدت زمان مصرف یک روزه در این بازه زمانی به مشتریان ارائه می شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه فروش بسته‌های ویژه از روز جمعه ۲۹آذرماه آغاز می‌شود اضافه کرد: این بسته‌های ویژه اینترنتی و مکالمه تلفن ثابت به تلفن ثابت درون استانی رایگان به جهت تکریم مشتریان مخابرات ارائه می‌شود.
انتهای پیام /  101
573 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 آذر 1398 04:32
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا