1259 نفر در بازار گاه های نهاده های کشاورزی فارس عضو شده اند

  راستین آنلاین :مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: 1259 نفر از فعالان بخش دام و طیور استان فارس در سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی عضو شدند.

 سیدحبیب اله ساجدی تصریح کرد: فعالان بخش دام و طیور از جمله بهره برداران حقیقی و حقوقی، اتحادیه ها، تشکل‌ها و زنجیره‌های تولید برای خرید نهاده‌های مورد نیاز باید در سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی ثبت نام شوند.
 وی؛ این افراد به منظور نام نویسی و تکمیل اطلاعات باید به سامانه بازارگاه به نشانی sps.bki.ir مراجعه  و نهاده های کشاورزی را از این سامانه آنلاین خریداری کنند.
ساجدی با بیان اینکه در حال حاضر برخی از  نهاده‌ها ی دامی را میتوان از سامانه مذکور  خریداری نمود، یادآورشد: در آینده نزدیک عرضه و فروش نهاده‌ها صرفا از طریق سامانه بازارگاه نهاده‌های کشاورزی انجام خواهد شد.
مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان فارس اظهار کرد: سامانه بازارگاه نهاد‌های کشاورزی با هدف تسریع در خرید و فروش نهاده‌های دامی، تسهیل امورتولیدکنندگان و مصرف کنندگان نهاده‌های دامی، جلوگیری از توزیع نامناسب نهاده‏های کشاورزی، تثبیت قیمت گذاری و همچنین جلوگیری از واسطه گری طراحی شده است.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
252 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 18 آذر 1398 13:38
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا