شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش در شیرازبرگزارمی شود

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش در شیرازبرگزارمی شود
   

راستین آنلاین:شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش از ۲۱تا ۲۴ آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس در شهرک گلستان شیراز برگزار می شود .


مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با اعلام ای خبر افزود :این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۶ هزار متر مربع با حضور بیش از ۵۵ شرکت در قالب ۱۷۵ غرفه در شیراز برگزار  و این شرکتها محصولات خود را معرفی و عرضه خواهند کرد.
سید محمود موسوی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه در شرایط اقتصادی کنونی و با وجود تحریمهای ظالمانه به همت والایی نیاز دارد.
وی اعلام کرد ۶۰ درصد شرکت کنندگان این نمایشگاه از سایر استانهای کشور خواهند بود و زمان بازدید از نمایشگاه را عصرها از ساعت ۱۶تا۲۱ اعلام کرد.
موسوی افزود که در این نمایشگاه نمایندگان خارجی از کشورهای ایتالیا، چین،ترکیه،آلمان و کره جنوبی نیز محصولات خودرا عرضه می کنند.
مجری برگزاری نمایشگاه نیز اعلام کرد علی رغم تمام مشکلات اقتصادی شاهد رشد۳۰درصدی مشارکت کنندگان در این دوره نمایشگاه هستیم، امیر خرم خاطر نشان کرد که در شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات سرمایش و گرمایش شیراز بالغ بر ۷۰ درصد مشارکت کنندگان واحدهای تولیدی است.
همچنین با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس کارگاه های آموزشی با محوریت تکنولوژی های نوین در ارتباط با این عنوان در محل نمایشگاه به صورت روزانه برگزار می شود.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
558 کلیک ها  آخرین ویرایش در جمعه, 17 آبان 1398 12:09
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا