• رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس:

تشکل های اقتصادی نظرات کارشناسی در خصوص لایحه جدید مالیات بر ارزش افزوده را به اتاق بازرگانی فارس اعلام کنند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: آخرین اقدامات کارشناسی شده و پیشنهادهای درخصوص لایحه جدید مالیات بر ارزش افزوده موجود است که هر کدام از تشکل های اقتصادی استان در چهار روز آینده پیشنهادهای خود در این زمینه را ارائه دهند.

جمال رازقی در کمیسیون صنعت این اتاق که به مناسبت روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی با حضور تشکل های اقتصادی و صنعتی استان برگزار شد، بیان کرد: امروز تولیدکنندگان و تشکل‌ها، سربازان مقدم مبارزه با تحریم هستند لذا تولیدکنندگان، صادرکنندگان، اعضای تشکل های اقتصادی باید با اتکا به سخنان مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال‌ به نام تولید، در جهت رونق تولید و صادرات مطالبه‌ خواهی کنند.

وی افزود: مطالبه گری مهمترین رسالت تشکل های اقتصادی است به طوری که تشکل ها باید از مسئولان و دستگاه های اجرایی با هدف برطرف کردن مشکلات و موانع در این بخش را پرسشگری و مطالبه گری کنند.

رازقی با بیان اینکه ما به عنوان تشکل موظف هستیم منافع ملی را فریاد بزنیم اظهارداشت: تشکل های اقتصادی نقش مهم و اساسی در رونق تولید دارند و تلاش ها در بخش اقتصاد کشور و استان به پشتوانه حضور فعال تشکل های اقتصادی ست.

رئیس اتاق بازرگانی فارس اضافه کرد: تشکل ها نباید مطالبات خود را تنها به خواسته های صنفی محدود کنند بلکه مطالبات تشکل های اقتصادی باید فراصنفی باشد و این تشکل ها باید در معادلات اجتماعی و اقتصادی نقش آفرینی بیشتری داشته باشند.

رازقی با اشاره به جلسات کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی فارس ادامه داد: باید تشکل‌های موجود خودشان در کمیته‌ها جلسات بگذارند و مشکلات را احصا کنند و در جلساتی که با حضور همه تشکل‌ها برگزار می‌شود، مطرح کنند.

انتهای پیام /  101
آخرین ویرایش در شنبه, 26 مرداد 1398 12:22
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا