• عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس :

با هدف ساماندهی تجارت با اتاق بازرگانی فارس ،میز هند راه اندازی می شود

خسروفروغان
خسروفروغان  
با هدف ساماندهی تجارت با اتاق بازرگانی فارس ،میز هند راه اندازی می شود خسروفروغان

راستین آنلاین:عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس گفت: بازار کشور هند یکی از فرصت های خوب برای تجارت بازرگانان استان فارس است که سهولت شرایط تجار با این کشور را دنبال می کنیم.

خسرو فروغان اظهارداشت: کشور هند از دیرباز سابقه تجارت با کشور ایران را دارد و کالاهای ایرانی در بازار این کشور شناخته شده است هر چند برای صادرات به این کشور باید فرهنگ تجارت و ذائقه مردم آن کشور شناسایی شود.

وی اضافه کرد: این کمیسیون فراخوانی اعلام کرده تا بتوانیم مشکلات صادرات و صادرکنندگان به این کشور را احصا کنیم که به زودی تمام مسایل در تجارت به کشور هند را کارشناسی و در دسترس فعالان اقتصادی استان قرار می دهیم.

فروغان ادامه داد: کشور هند با جمعیت بیش از یک میلیارد نفر بازار مناسبی خواهد بود که در این زمینه در حال راه اندازی میز هند برای ساماندهی و دنبال کردن مسایل تجارت با این کشور در اتاق بازرگانی فارس هستیم.

وی  با اشاره به بازارهای صادراتی استان عنوان داشت: تمرکز بر بازار کشورهای سوریه، عراق، افغانستان و پاکستان نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد که در حال انجام کارهای کارشناسی بر روی بازار این کشورها نیز هستیم.

فروغان تصریح کرد: به عنوان مثال در حال حاضر بزرگترین مشکل ما در صادرات به سوریه، حمل و نقل است که در حال برگزاری جلسات کارشناسی و ارائه راهکار برای سهولت تجارت با این کشور هستیم.

انتهای پیام /  101
2159 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 مرداد 1398 20:38
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا