• عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس :

با هدف ساماندهی تجارت با اتاق بازرگانی فارس ،میز هند راه اندازی می شود

با هدف ساماندهی تجارت با اتاق بازرگانی فارس ،میز هند راه اندازی می شود
خسروفروغان

راستین آنلاین:عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس گفت: بازار کشور هند یکی از فرصت های خوب برای تجارت بازرگانان استان فارس است که سهولت شرایط تجار با این کشور را دنبال می کنیم.

خسرو فروغان اظهارداشت: کشور هند از دیرباز سابقه تجارت با کشور ایران را دارد و کالاهای ایرانی در بازار این کشور شناخته شده است هر چند برای صادرات به این کشور باید فرهنگ تجارت و ذائقه مردم آن کشور شناسایی شود.

وی اضافه کرد: این کمیسیون فراخوانی اعلام کرده تا بتوانیم مشکلات صادرات و صادرکنندگان به این کشور را احصا کنیم که به زودی تمام مسایل در تجارت به کشور هند را کارشناسی و در دسترس فعالان اقتصادی استان قرار می دهیم.

فروغان ادامه داد: کشور هند با جمعیت بیش از یک میلیارد نفر بازار مناسبی خواهد بود که در این زمینه در حال راه اندازی میز هند برای ساماندهی و دنبال کردن مسایل تجارت با این کشور در اتاق بازرگانی فارس هستیم.

وی  با اشاره به بازارهای صادراتی استان عنوان داشت: تمرکز بر بازار کشورهای سوریه، عراق، افغانستان و پاکستان نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد که در حال انجام کارهای کارشناسی بر روی بازار این کشورها نیز هستیم.

فروغان تصریح کرد: به عنوان مثال در حال حاضر بزرگترین مشکل ما در صادرات به سوریه، حمل و نقل است که در حال برگزاری جلسات کارشناسی و ارائه راهکار برای سهولت تجارت با این کشور هستیم.

1886 کلیک ها  چهارشنبه, 23 مرداد 1398 11:25
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا