اجرای 56 طرح زیربنایی باکمک منابع صندوق توسعه ملی در قیروکارزین

راستین آنلاین:مسئول اداره امور فنی و زیر بنایی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین از اجرای 56 طرح زیر بنایی با کمک منابع صندوق توسعه ملی طی یک سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

 
حبیب کوهکن گفت: طی یک سال گذشته 56 طرح زیر بنایی با کمک تسهیلات کم بهره اعطایی از محل منابع صندوق توسعه ملی با اعتباری بالغ بر 52 میلیارد ریال در این شهرستان اجرا و به بهره برداری رسیده است. 
وی افزود: طرح های اجرایی در حوزه فنی و زیر بنایی شامل برقی کردن چاه های کشاورزی، تجهیز و نوسازی ادوات برداشت آب از چاه های کشاورزی و احداث استخر های ذخیره آب کشاورزی است. 
این کارشناس بیان داشت: بهره گیری از این تسهیلات و تسریع در اجرای طرح های فنی و زیر بنایی تاثیر بسزایی در رونق تولید بخش کشاورزی دارد به نحوی که اثرات آن با صرفه جویی در مصرف سوخت های فسیلی،ایجاد اشتغال جدید و پایدار، افزایش سطح زیر کشت و تولید محصولات زراعی، باغی و شیلات  مشهود است. 
کوهکن با اشاره به رتبه نخست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین در جذب اعتبارات صندوق توسعه ملی در حوزه امور فنی و زیر بنایی در استان فارس طی یک سال گذشته، تصریح کرد: این موفقیت و جایگاه ناشی از وجود تعامل سازنده  ما بین این مدیریت، بانک کشاورزی و بهره برداران است.
مسئول اداره امور فنی و زیر بنایی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین ضمن تاکید بر خدمات و تلاش های شعب بانک کشاورزی شهرستان در راستای تحقق اهداف مد نظر، اظهار کرد: بهره بردارانی که قصد استفاده از این تسهیلات را داشته باشند می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه تسهیلات اعتباری ( سیتا) به آدرس cita.maj.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
1492 کلیک ها  پنج شنبه, 17 مرداد 1398 18:23
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا