تسهیلات بخش کشاورزی شهرستان قیروکارزین امهال می گردد

تسهیلات بخش کشاورزی شهرستان قیروکارزین امهال می گردد
   

راستین آنلاین:مسئول طرح و برنامه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین از امهال تسهیلات بخش کشاورزی بدون سقف با سر رسید مهر ماه 96 تا پایان سال 97 خبر داد. 

 شقایق بحرانی گفت: با توجه به تصویب كارگروه بند (خ) ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه در سال 97 شهرستان قيروكارزين، تسهیلات بخش کشاورزی شهرستان بدون سقف با سر رسید مهر ماه 96 تا پایان سال 97 ، امهال می شود.
وی در این خصوص توضیح داد که: کلیه تسهیلات حوزه زراعت، باغبانی، پرورش دام، طیور و آبزیان شامل بخش کشاورزی و مشمول بهره مندی از بند (خ) ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه در سال 97 است. 
بحرانی افزود: در راستای اجرای دستورالعمل مذکور تا کنون 149 پرونده در بانک کشاورزی شعبه افزر، 120 پرونده در شعبه قیر و 101 پرونده در شعبه مبارک آباد این شهرستان بررسی و تعیین تکلیف شده است.
مسئول طرح و برنامه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین با بیان اینکه منابع مالی این مساعدت محدود و شناور است گفت: از بهره برداران بخش کشاورزی مشمول این دستورالعمل درخواست می شود جهت بهره مندی از فرصت ایجاد شده هر چه سریعتر به مراکز خدمات جهاد کشاورزی یا مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مراجعه و نسبت به پیگیری امور مربوطه اقدام شود.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
2575 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 خرداد 1398 14:00
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا