• سرپرست امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین خبرداد؛

آمادگی جهت واگذاری اراضی ملی برای اجرای طرح های مصوب

آمادگی جهت واگذاری اراضی ملی برای اجرای طرح های مصوب
تصویر مربوط به این خبر نیست

راستین آنلاین:سرپرست امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین از آمادگی واگذاری اراضی ملی جهت اجرای طرح های مصوب سازمان خبر داد.

 
 محمد حیدری گفت: این اداره آمادگی واگذاری اراضی ملی جهت اجرای طرح هایی همانند احداث واحد های دامپروری صنعتی، مزارع گیاهان داروئی، گلخانه، اردوگاه گردش گری،کارگاه تولید قطعات بتونی و دیگر طرح های کشاورزی یا وابسته به کشاورزی که  مصوب سازمان جهاد کشاورزی است، را دارد.
وی افزود: در راستای واگذاری اراضی ملی طی اردی بهشت ماه سال جاری یک فقره پرونده واگذاری به میزان 1.2 هکتار جهت طرح اردوگاه گردش گری تشکیل و برای طرح در کمیسیون هسته تشخیص به مرکز استان ارسال شده است.
وی با اشاره به قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی بیان کرد: به دنبال ده گردشی های انجام شده در ماه گذشته 4 مورد تغییر کاربری غیر مجاز در سطح شهرستان شناسایی که منجر به توقف عملیات، اصدار اخطاریه، تنظیم صورت جلسه و یک مورد تشکیل پرونده قضائی و ارسال به دادگاه شد.
سرپرست امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین اضافه کرد: در خصوص قانون تعیین تکلیف اراضی فاقد سند 4 پرونده و در راستای حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی به منظور تغییر کاربری مجاز طرح هایی چون انبار و استخر ذخیره آب کشاورزی 10 پرونده تشکیل و به استان ارسال، که مازاد بر آن 3 مورد نیز منجر به اخذ موافقت و مجوز از استان شده است.
2298 کلیک ها  سه شنبه, 07 خرداد 1398 07:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا