• مدیرکل ورزش وجوانان فارس خبر داد؛

افتتاح 180 پروژه ورزشی فارس در سال 98

حیدر علی کامیاب
حیدر علی کامیاب  
افتتاح 180 پروژه ورزشی فارس در سال 98 حیدر علی کامیاب

راستین آنلاین :مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس از افتتاح و به بهره برداری رسیدن ۱۸۰ پروژه ورزشی در سال ۹۸ خبر داد.

حیدرعلی کامیاب که در نشست مشترک با نماینده مردم فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران این سه شهرستان و جمعی از پیشکسوتان و روسای هیئت های ورزشی این شهرستان ها سخن می گفت، با بیان اینکه در سال پیش رو و در هر ماه به طور متوسط ۱۵ پروژه ورزشی در نقاط مختلف استان افتتاح خواهد شد، افزود: حجم گسترده   افتتاح و به بهره برداری  رسیدن این پروژه‌ها در هفته دولت است. 

وی با برشمردن ظرفیت های مختلف شهرستان‌های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند، فیروزآباد را یکی از قطب‌های فوتبال فارس دانست و گفت: زمین خاکی الفتح که به نوعی مهد پرورش فوتبالیست های قدیمی و بنام فیروزآباد در چند نسل بوده تا هفته دولت امسال چمن  خواهد شد. 
وی ازساخت یک ورزشگاه ویژه بانوان و سایت تیراندازی اهداف پروازی در مجموعه الفتح فیروزآباد خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در پایان سال ۹۸ دیگرپروژه نیمه تمام ورزشی در شهرستان فراشبند نیز نخواهیم داشت. 
وی با اشاره به بافت جمعیتی این شهرستان افزود :بخش زیادی از جمعیت شهرستان‌های فیروزآباد، قیر و کارزین و فراشبند را عشایر تشکیل می‌دهند که در طول حیات ۴۰ ساله انقلاب اسلامی مردان و زنان آنها رشادت‌های بسیاری را برای حفظ کیان این مرز و بوم از خود نشان داده اند. 
کامیاب وظیفه دولتمردان را خدمت به مردم دانست و گفت: تمام اقداماتی که در طول چند سال گذشته در حوزه ورزش انجام شده وظیفه ای بی منت در قبال رشادت، ایثار، فداکاری و وفاداری این مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و این آب و خاک بوده است. 
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس همچنین از تسریع در عملیات فرش کردن زمین های مینی فوتبال در قیروکارزین خبر داد و گفت: علت تاخیر در اتمام یکی دو پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در این شهرستان تحریم‌های جدید و محدودیت در تأمین بخشی از مواد اولیه چمن مصنوعی بوده است. 
کامیاب ابراز امیدواری کردتا با مرتفع شدن به مشکل تامین این مواد اولیه، پروژه‌های نیمه تمام این شهرستان نیز در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری برسد.
انتهای پیام /  101
1638 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 01 ارديبهشت 1398 13:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا