• رئیس کانون کارآفرینی فارس:

کافه کارآفرینی می تواند باعث رونق کسب و کار در فارس شود

راستین آنلاین:رئیس کانون کارآفرینی فارس، با اشاره به راه اندازی کافه کارآفرینی در هتل بزرگ شیراز گفت: این کافه می تواند باعث رونق کسب و کار جدی و ایجاد اشتغال در استان فارس شود.

علیرضا ظهیر امامی در حاشیه افتتاح کافه کارآفرینی هتل شیراز در گفت و گو با خبرنگاران، ایجاد کافه کارآفرینی را ابتکاری خوب از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و افزود: اگر تاریخچه کافه های کارآفرینی را بررسی کنیم می بینیم که به ویژه در غرب پیشینه قوی دارد و باعث خلق ایده های خوب شده و ما نیز به دنبال این هستیم که این مکان به محلی برای تجمع کارآفرینان و سرمایه گذاران و تعامل و همفکری آنها در جهت رونق کسب و کار در استان فارس تبدیل شود.

او ادامه داد: کافه کارآفرینی محلی است که کارآفرینان در یک فضای جذاب با دیگر کارآفرینان، سرمایه گذاران، مسئولان، دانشجویان و استارتاپ ها به گفت و گو می پردازند و ایده های خود را به سمت عملیاتی شده و تجاری سازی پیش می برند.

ظهیرامامی، با اشاره به ایجاد ۱۱ کارگروه تخصصی در حوزه های مختلف کارآفرینی در استان تصریح کرد: این کارگروه ها که در حوزه هایی همچون صنعت، معدن، صنایع دستی، گردشگری، بوم گردی و سرمایه گذاری ایجاد شده اقدام به شناسایی موانع کسب و کار در هر یک از این حوزه ها کرده و در نهایت، حذف یا اصلاح این موانع به تصویب کارگروه اشتغال استان خواهد رسید.

وی در خصوص برنامه زمان بندی فعالیت کافه کارآفرینی هم گفت: هر یک از کارگروه ها در دوشنبه هر هفته در این کافه کارآفرینی حضور می یابند و با حضور کارآفرینان، سرمایه گذاران و مسئولان دولتی به تبادل نظر می پردازند.

1474 کلیک ها  جمعه, 05 بهمن 1397 16:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا