۵۰نفر از خریداران عمده سکه در بازداشت هستند

راستین آنلاین:فرمانده انتظامی تهران بزرگ  درباره سلطان سکه و دستگیری عوامل جدید این باند گفت: در این رابطه وحید مظلومین دستگیر شده و ۱۷نفر از اعضای باندش احضار شده اند و پرونده‌ای کامل از اتهامات ایشان تهیه و تدوین شده است.

  سردار رحیمی در حاشیه اجرای دومین مرحله از طرح سراسری دستگیری اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس گفت: در طرح برخورد با اراذل و اوباش ۲۳۸نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند که ۵۰نفر زیر سن ۱۸سال بودند. اتهام این‌ افراد چاقو کشی و تشویش اذهان عمومی و عربده کشی بود. در این عملیات ۱۱۷قهوه خانه، ۶۲ باشگاه بدن سازی و ۴۸ بوستان پاکسازی شدند.


فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره سلطان سکه و دستگیری عوامل جدید این باند، توضیح داد: در این رابطه وحید مظلومین دستگیر شده و  ۱۷نفر از اعضای باندش احضار شده اند و پرونده‌ای کامل از اتهامات ایشان تهیه و تدوین شده است. وی قبلا هم در سال ۹۱به اعدام محکوم شده بود. تیم‌های پلیس آگاهی به صورت شبانه روزی در حال جمع آوری مدارک و مستندات در باره این پرونده هستند. پسر این متهم و خودش در پلیس آگاهی است و متاسفانه تعدادی از آن‌ها جزو افرادی هستند که در بهمن ماه دستگیر شده و با وثیقه بالای هشت میلیارد تومان  آزاد شده بودند.


وی ادامه داد: در بین دستگیر شدگان امروز چهار نفر دستگیر شدند که اقدام به کری خوانی‌های اینترنتی برای دیگر اراذل و اوباش می‌کردند، همچنین چند نفر از عاملین درگیری‌های مسلحانه در شرق تهران شناسایی و دستگیر شدند.


رحیمی گفت: اراذل و اوباش معروف و سابقه دار زیر ذره بین پلیس هستند و همه آن‌هایی که شبانه اقدام به تخریب عوامل عمومی می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند. اراذل و اوباش سطح یک و دو کاملا رصد می‌شوند و تحرکاتی ندارند و  دستگیر شدگان در طرح امروز سطح سه هستند.


وی درباره آخرین وضعیت بازار سکه و ارز گفت: 50نفر از خریداران عمده سکه در دست پلیس هستند و ۳۵شرکت موبایلی هم پرونده های تخلفاتشان در دست پلیس است و سه بازپرس به صورت ویژه در این پرونده ها دخالت دارند و به پلیس کمک می کنند. همه چیز تحت کنترل است، ولی همچنان یک عده در بازار سکه و طلا تحرکاتی را انجام می‌دهند، ولی در زمینه دلار همکارانم در محل‌ها حضور دارند و در بازار تهران کنترل‌های نامحسوس دارند و همه حرکات خزنده تحت کنترل است. مسئولیت برقراری امنیت و نظم بر عهده پلیس است و وظیفه پلیس است تا در کمترین زمان ممکن در محل مورد نیاز حضور داشته باشند امکان ندارد تماسی با پلیس برقرار شود و در اسرع وقت به آن رسیدگی نشود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد: طرح پلیس برای برخورد با دور دور‌های شبانه ادامه دارد.

1850 کلیک ها  یکشنبه, 24 تیر 1397 18:27
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا