ثبت نام جشنواره تعاونی های برتر استان فارس آغاز شد

ثبت نام جشنواره تعاونی های برتر استان فارس آغاز شد
سهراب مختاری

راستین آنلاین :مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: ثبت نام در سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر از امروزآغاز و تا 16 تیرماه ادامه دارد.

سهراب مختاری بااعلام این خبرافزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.taavonibartar.ir و یا پایگاه اینترنتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس به نشانی http//fars.mcls.gov.ir برای شرکت در سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر اقدام کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: این جشنواره در زمینه های تولیدی، توزیعی، خدماتی و کشاورزی برگزار می گردد.
وی افزود: تمامی شرکت ها و اتحایه های تعاونی می توانند در گرایش های مختلف این جشنواره نظیر همچون کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، خدماتی، اعتبار، دهیاری ها، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، تأمین نیاز تولیدکنندگان، مصرف کنندگان و صفوف و بنیاد تعاون و کارآفرینی ثبت نام کنند.
مختاری اظهار داشت: این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی الگوهای برتر، معرفی دستاوردهای بخش تعاون و ترویج فرهنگ کار گروهی و جمعی برگزار می شود.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس یادآور شد: با توجه به نامگذاری امسال تحت عنوان حمایت از کار و تولید ایرانی برگزاری این جشنواره می تواند با ایجاد رقابت و ارتقای کیفیت تولید و خدمات در بین تعاونی های مختلف در حمایت از تولید داخل موثر باشد.
وی همچنین اظهار داشت: جشنواره تعاونی ها برتر همه ساله همزمان با هفته تعاون از 13 تا 19 شهریور ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
1649 کلیک ها  یکشنبه, 27 خرداد 1397 21:29
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا