توجه بانک شهر به توسعه حمل و نقل عمومی در کلان شهرها شایسته تقدیر است

محمدرضا رضایی‌کوچی
محمدرضا رضایی‌کوچی  
توجه بانک شهر به توسعه حمل و نقل عمومی در کلان شهرها شایسته تقدیر است محمدرضا رضایی‌کوچی

راستین آنلاین: رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توجه بانک شهر به توسعه حمل و نقل عمومی در کلان شهرها شایسته تقدیر است، گفت: این بانک با حمایت‌های خود از مدیریت شهری کلان شهرها توانسته مشکلات آنان در این حوزه را تا حد بسیاری زیادی مرتفع سازد.

 بنابر اعلام بانک شهر، محمدرضا رضایی‌کوچی رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این بانک در عمل ثابت کرده که تنها حامی شهر، شهروندان و مدیریت شهرها در کشور است، افزود: قراردادن منابع مالی در اختیار عمران و آبادانی شهرهای مختلف، یکی از اهداف اصلی این بانک طی سال‌های اخیر بوده است.

وی تصریح‌کرد: هم‌اکنون نیز در شرایطی که بسیاری از شهرداری‌های کشور برای به سرانجام رساندن پروژه‌های فرهنگی و عمرانی خود با مشکل همراه هستند؛ بانک شهر حامی اصلی آنان است.

رضایی‌کوچی با تاکید بر اینکه طی سال های اخیر بانک شهر در راستای رسالت خود که همان حمایت از شهر و شهروندان حرکت کرده است، بیان کرد: سلامت انجام عملیات بانکی امروز در بانک شهر زبانزد است.

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک شهر حتی بیشتر از دولت به عمران و آبادانی کلان‌شهرها توجه کرده، گفت: این بانک در راستای تحقق اهداف و وعده‌های خود به خوبی حرکت کرده است.

انتهای پیام /  106
537 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 دی 1396 13:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا