کسب نشان ویژه بنیاد جهانی انرژی توسط شرکت سیمان لامرد

کسب نشان ویژه بنیاد جهانی انرژی توسط شرکت سیمان لامرد
ابراهیم غلام زاده
  • شرکت سیمان لامرد در مراسم بین المللی بنیاد جهانی انرژی، ویژه ی تقدیر از سازمانها وصنایع سبز ایران مورد تقدیر قرارگرفت و لوح تقدیر ونشان ویژه بنیاد جهانی انرژی را دریافت کرد.

راستین آنلاین در این مراسم که با حضور مقامات بلندپایه کشوراتریش و بنیاد جهانی انرژی در شهر وین اتریش برگزار گردید، مدیر عامل سیمان لامرد این  نشان جهانی را دریافت کرد.

ابراهیم غلام زاده پس از کسب این نشان ضمن تقدیر از همکارانش که در چند سال اخیر با یک کار تیمی و مسنجم زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم کرده اند گفت:کارخانه سیمان لامرد که در زمره جدیدترین و به روز ترین کارخانجات سیمان کشور است، با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی دنیا در زمینه مصرف انرژی و کاهش آلایندگی دارای بهترین شرایط می باشد و قبلا نیز نشان ویژه صنعت سبز را دریافت کرده است.

وی افزود: این شرکت با تلاش همه جانبه در حفاظت از محیط زیست با کنترل و کاهش پیامدها واثرات منفی جنبه های محیط زیستی اقدام کرده است و با مدیریت صحیح وهوشمندانه ی مصرف انرژی  با حذف و یاکاهش اتلاف انرژی، از استانداردهای ملی و بین المللی زیست محیطی و مدیریت انرژی برخوردارشده است.

مدیرعامل شرکت سیمان لامردبا اشاره به اینکه این  شرکت پیش تر برچسب سبز محصول را نیز دریافت کرده است افزود:کارخانه سیمان لامرد بزرگترین کارخانه سیمان استان فارس در شهرستان لامرد واقع گردیده وعلاوه براشتغال 570 نفر بصورت مستقیم بیش از یک هزار شغل غیر مستقیم نیز ایجاد کرده است.

غلام زاده ادامه داد: تولید با کیفیت و بالاتر از ظرفیت اسمی موجب شده این مجتمع بزرگ تولیدی صنعتی ،گام های بزرگی در راه خدمت به تولید وصادرات کشور بردارد. وی افزود:این کارخانه با استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین فیلترهای روز دنیا و ایجاد بیش از 250 هزار مترمربع فضای سبز یکی از صنایع سبز وغیرآلاینده کشور می باشد که در جشنواره های متعدد ملی و بین المللی دراین زمینه صاحب عنوان و لوح تقدیر شده است.

عضو هیات مدیره و مدیرعامل کارخانه سیمان لامرد با بیان اینکه کارخانه سیمان لامرد،با بهینه سازی مصرف انرژی و انجام برنامه های هماهنگ با وزارت نیرو در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کرده افزود: و ازاین جهت نسبت به کارخانجات مشابه از جایگاه بالاتری برخورداراست.

غلام زاده ادامه داد: مصرف میانگین انرژی در کارخانجات سیمان 105 کیلووات پروتون می باشد، اما کمترین میزان مصرف انرژی 89 کیلووات پروتون متعلق به سیمان لامرد است.

وی گفت:این میزان مصرف انرژی با عث شده است سیمان لامردجایگاه اول وممتازی را در بین کارخانجات سیمان کشور به خود اختصاص داده و دراین زمینه از وضعیت نمونه و منحصر بفردی برخوردار باشد.

667 کلیک ها  دوشنبه, 03 آبان 1395 22:38
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا