قائم مقام موسسه اعتباری آرمان:

قائم مقام موسسه اعتباری آرمان:
شهریار نعمتی
  • قائم مقام موسسه اعتباری آرمان گفت: نامه بانک مرکزی درخصوص فعالیت تعاونی وحدت اصلاح شده وموسسه اعتباری آرمان طبق روال عادی به فعالیت مالی خود ادامه می دهد.
نامه بانک مرکزی درخصوص فعالیت تعاونی وحدت اصلاح شده است/تکذیب خبر عدم محدودیت فعالیت تعاونی وحدت + سند

شهریار نعمتی که صبح امروز در جمع خبرنگاران سخن می گفت،با اشاره به نامه چند روز پیش بانک مرکزی مبنی بر عدم ارائه خدمات بانکی موسسات مالی اعتباری و بانک ها به دو تعاونی البرز ایرانیان و وحدت گفت:صبح روزگذشته بانک مرکزی باارسال یک نامه رسمی  این دستور العمل را اصلاح کرده است.
وی با بیان اینکه بانک مرکزی در این نامه صراحتا اعلام کرده اعمال محدودیت های مالی مربوط به تعاونی البرز ایرانیان است افزود:تعاونی وحدت بدون هیچ محدودیت براساس رویه های موجود به فعالیت خود ادامه می دهد.
نعمتی سرمایه مالی قابل اتکاء و نیروی انسانی متخصص ومتعهد را سرمایه تعاونی وحدت دانست و گفت: با توجه به اقدامات  انجام شده، روند ادغام موسسه اعتباری آرمان با یکی دیگر از موسسات مالی اعتباری کشورسرعت گرفته و به نتایج قابل توجهی نیزرسیده است.
قائم مقام موسسه اعتباری آرمان افزایش رضایت مندی مشتریان و ارایه خدمات مورد نیازهای آنها را از اولویت های این موسسه اعتباری  برشمردو با تاکید برلزوم تکریم ارباب رجوع گفت: مشتریان به عنوان ارزشمند ترین دارایی موسسه  هستند و در این رابطه تعاونی وحدت  برنامه و سیاست های خود را با هدف خلق حداکثر ارزش افزوده برای مشتریان تنظیم و به اجرا خواهد گذاشت.

تکذیب خبر عدم محدودیت فعالیت تعاونی وحدت

2014 کلیک ها  چهارشنبه, 17 شهریور 1395 17:05
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا