استقبال شرکت ها از سامانه واریز جمعی وجوه بانک صادرات

استقبال شرکت ها از سامانه واریز جمعی وجوه بانک صادرات
بانک صادرات

به گزارش  روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به عنوان پیشگام خدمات نوین بانکی، با هدف جلب رضایت اقشار جامعه و در راستای ترویج بانکداری الکترونیک در بین مدیران و صاحبان شرکت‌ها و سازمان‌ها، اقدام به راه‌اندازی سامانه واریز جمعی کرده است و تا پایان اردیبهشت ماه بیش از ٢۶١٠ شرکت تولیدی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی عضو سیستم واریز وجوه بانک صادرات ایران شده و از این خدمت نوین بانکی بهره مند شدند.
براساس این گزارش تا پایان اردیبهشت امسال تعداد شرکت‌‌های عضو این سامانه، رشد ٣٢ درصدی نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل به ثبت رسانده است. با استفاده از این سامانه کلیه شرکت‌ها و سازمان‌های عضو قادر خواهند بود حقوق، پاداش و … وجوه دیگر کلیه کارکنان زیر مجموعه خود را (بدون محدودیت در تعداد) به حساب‌های مربوطه واریز کنند.

 همچنین با استفاده از این سامانه، شرکت‌ها (به طور مثال شرکت‌های بیمه) می‌توانند انواع واریزهای جمعی را به حساب مشتریان خود به صورتOffline واریز کنند.
یادآور می شود، بارگذاری مستقیم فایل توسط خودشرکت از طریق اینترنت، عدم نیاز مراجعه شرکت‌ها به شعب بانک جهت تحویل چک واریز جمعی، رویت گزارش صحت یا عدم صحت فایل بارگذاری شده، امکان دریافت فایل نتیجه پرداخت جمعی از طریق اینترنت و… از جمله مزایای این خدمت نوین بانک صادرات ایران است و هموطنان تنها با یک بار مراجعه به یکی از شعب این بانک جهت افتتاح حساب واریز جمعی و تکمیل فرم عضویت، می توانند عضو این سامانه شده و پس از دریافت دستگاه رمزیاب قادر به انجام عملیات مورد نظر می شوند.

سرویس اقتصادی راستین آنلاین

608 کلیک ها  شنبه, 19 تیر 1395 18:43
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا