بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر یورومانی ؛

بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر یورومانی ؛
بانک پاسارگاد
  • بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر یورومانی، بانک‌ پاسارگاد موفق شد برای دومین سال متوالی، جایزه برترین بانک ایرانی را از آن خود کند.
بانک پاسارگاد برای دومین سال متوالی، به عنوان برترین بانک ایرانی انتخاب شد

به گزارش راستین آنلاین،مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک با اعلام این خبر گفت: مؤسسه یورومانی ارایه‌کننده اطلاعات ممتاز در حوزه‌های مختلف نظیر بازارهای سرمایه، سرمایه‌گذاری‌ها و ارز محسوب می‌شود که با درنظر گرفتن هوشمندانه آخرین تحولات، امکان آگاهی از وضعیت بازارهای مالی جهانی و انتخاب مناسب‌ترین مؤسسه برای همکاری در هر کسب و کاری را فراهم می‌کند. وی ادامه داد: مؤسسه یورومانی با توجه به بررسی و ارزیابی‌های صورت‌گرفته در بازار بانکداری‌ایران، جایزه برترین بانک ایرانی را، برای دومین سال متوالی به بانک‌پاسارگاد اعطا کرد. این در حالی است که این بانک در سایر صحنه‌های بین‌المللی نیز حضور چشمگیر داشته و موفقیت‌های ارزشمندی را کسب کرده‌است.

خسرو رفیعی تأکید کرد: از جمله‌ی این موفقیت‌ها می‌‌توان به کسب جایگاه بانک سال جمهوری‌اسلامی ایران در سال  2015 بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر بنکر برای پنجمین سال، کسب عنوان بانک برتر اسلامی ایران در سال 2015، برای سومین سال متوالی بر اساس ارزیابی این مؤسسه، کسب جایگاه شایسته در رتبه‌بندی 500 برند برتر بانکی جهان و ...اشاره کرد.

رفیعی خاطرنشان کرد: بانک‌پاسارگاد، در طول چند سال گذشته مورد توجه ارگان‌های مختلف اقتصادی و بین‌المللی قرار گرفته‌است. این ارگان‌ها به‌صورت مستمر این بانک را برای فعالیت‌های مختلف ارزیابی کرده و آمادگی خود را برای ایجاد ارتباط با آن اعلام کرده‌اند.

گفتنی است اعطای جوایز بهترین بانک‌های خاورمیانه از سال 1992 آغاز شده‌‌است و بانک‌پاسارگاد برای دومین سال متوالی موفق به دریافت این جایزه شده‌است.

313 کلیک ها  یکشنبه, 16 خرداد 1395 04:49
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا