مدیر عامل بانک ملت:

مدیر عامل بانک ملت:
علی رستگار
  • مدیرعامل بانک ملت از پیگیری‌های جدی برای دریافت غرامت بابت تحریم‌ها خبرداد و گفت: تاکنون ۹۹۷ هزار بار از سوی کشورهای عربی به سایت این بانک حمله کرده‌اند.
تاکنون ۹۹۷ هزار بار از سوی کشورهای عربی به سایت این بانک حمله شده است

به گزارش راستین آنلاین، علی رستگار با بیان اینکه کاهش نرخ سود بانکی باید با کار کارشناسی بیشتری انجام شود افزود:به تبع کاهش نرخ تورم نرخ سود بانکی هم کاهش می یابد. اگر کاهش نرخ سود در شورای پول و اعتبار به تصویب برسد، بانک‌ها آن را اجرایی خواهند کرد.

مدیرعامل بانک ملت امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی درباره نتایج شکایت بانک ملت برای دریافت غرامت از وزارت خزانه داری انگلیس بابت تحریم‌های ناعادلانه گفت: بانک ملت به شدت این موضوع را پیگیری می کند. در این هفته جلسه با حضور وکلای بانک برگزار می‌کنیم و آخرین مدارک را در اختیار آنها قرار خواهیم داد تا بتوانیم حقانیت خود را که قبلا ثابت کرده ایم، در بخش خسارت هم ثابت کنیم و بتوانیم در چند ماه آینده موفقیت هایی را در ابن باره بدست آوریم.

وی درباره تصمیمات کاهش نرخ سود بانکی گفت: کاهش نرخ سود بانکی باید با کار کارشناسی بیشتری انجام شود. به تبع کاهش نرخ تورم نرخ سود بانکی هم کاهش می یابد. اگر کاهش نرخ سود در شورای پول و اعتبار به تصویب برسد، بانک‌ها آن را اجرایی خواهند کرد. 

رستگار خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم کشور را از رکود خارج و رونق اقتصادی ایجاد کنیم، این اقدام با پرداخت سود بالا به سپرده گذاران امکان‌پذیر نخواهد شد. بلکه اگر پول در اختیار بانک‌ها باشد با پرداخت آن به فعالان اقتصادی و ایجاد اشتغال، می توان به بخش تولید و بنگاه های کوچک کمک کرد.

وی از پرداخت ۱۹۰ هزار میلیارد ریال اعتبار به بنگاه‌های خرد و کوچک در سال گذشته در راستای حمایت از تولید و سه برابر شدن این میزان تسهیلات در سال جاری خبرداد و افزود: کسب و کار در کشور هر روز پیچیده تر می شود و براین اساس بانک‌ها باید به سمت بانکداری جامع الکترونیکی حرکت کنند تا بتوانند نیازهای مشتریان را رفع نمایند.

رستگار با اشاره به اینکه بانکداری بدون شعبه در حال گسترش است، افزود: پیش بینی می شود تا ۵ سال آینده در نظام بانکی کشور بخش آی تی و سیستم‌های الکترونیک بر همه بخش‌ها مقدم باشد، بنابراین بانکی موفق تر خواهد بود که به این سیستم‌ها مجهز باشد.

وی ادامه داد: در این راستا افتتاح حساب جاری بدون حضور مشتری از طریق سیستم‌های الکترونیکی و بدون نیاز به کاغذ که به محیط زیست هم کمک می کند و صدور کارت‌های هدیه به صورت تلفنی در دستور کار قرار گرفته است.

رستگار خاطرنشان کرد: تاکنون ۹۹۷ هزار بار از سوی کشورهای عربی به سایت بانک ملت حمله کرده اند اما یکبار هم موفق به هک نشدند.

484 کلیک ها  دوشنبه, 10 خرداد 1395 00:41
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا