به منظور جلوگیری از افزایش آمار ابتلا به کرونا ثبت الکترونیکی مکاتبات اداره کل آموزش و پرورش فارس فراهم شد

به منظور جلوگیری از افزایش آمار ابتلا به کرونا ثبت الکترونیکی مکاتبات اداره کل آموزش و پرورش فارس فراهم شد
   
به منظور جلوگیری از افزایش آمار ابتلا به کرونا ثبت الکترونیکی مکاتبات اداره کل آموزش و پرورش فارس فراهم شد |||| ||||

راستین آنلاین :رئیس اداره راهبری اسناد و مکاتبات اداره کل آموزش و پرورش فارس از امکان ثبت الکترونیکی مکاتبات و درخواست مراجعان اداره کل آموزش و پرورش فارس خبر داد. 

 
 
علي توضیح گفت: با راه اندازی فرم الکترونیک ویژه مکاتبات مراجعان آموزش و پرورش فارس، امکان ثبت درخواست پیگیری مکاتباتی از منزل و از طریق وبگاه این اداره کل فراهم شد.
 
او افزود: با توجه به شیوع کرونا و به منظور پیشگیری از مراجعه حضوری ارباب رجوع، فرم الکترونیک ویژه مکاتبات مراجعان طراحی شده و از این پس مراجعینی که درخواست پیگیری مکاتباتی دارند می‌توانند از منزل و از طریق وبگاه اداره کل آموزش و پرورش فارس درخواست‌های خود را ارسال کنند.
 
رئیس اداره راهبری اسناد و مکاتبات اداره کل آموزش و پرورش فارس اضافه کرد: این فرم به منظور تکریم ارباب رجوع و حفظ سلامتی کارکنان و مراجعان طراحی شده است که مراجعان می‌توانند تقاضاهای خود را به صورت الکترونیک برای مدیرکل ارسال کنند و نامه به صورت آنلاین در اختیار مدیر کل و روسای ادارات مربوطه قرار می‌گیرد.
 
وی گفت: مراجعان می‌‌توانند پاسخ نامه‌های خود و ارجاعاتی که به آن شده را نیز از طریق کد رهگیری که سامانه در اختیار آنان می گذارند ببینند.
 
توضیح افزود: همچنین مراجعان می‌توانند با مشاهده گردش کار نامه خود، در صورت نیاز به پیگیری بیشتر از طریق شماره تلفن های موجود بر روی سامانه به صورت تلفنی نیز موارد خود را دنبال کنند.
 
به گفته رئیس اداره راهبری اسناد و مکاتبات اداره کل آموزش و پرورش فارس ،این اقدام در گام نخست باعث کاهش 60 درصدی مراجعات حضوری به آموزش و پرورش استان شد و پس از آن نیز در کاهش 80 درصدی مراجعان موثر بوده است.
 
وی یادآور شد: مراجعان اداره کل آموزش و پرورش می‌توانند از این پس به جای حضور فیزیکی به آدرس >http://modirkol.auto.farsedu.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.
 
توضیح افزود: مراجعین همچنین می توانند از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش فارس به آدرس>https://fars.medu.ir و در قسمت خدمات الکترونیک ،به این سامانه دسترسی داشته و مکاتبات خود با مدیرکل را به صورت الکترونیک ثبت و ارسال کنند و با دریافت کد رهگیری مراحل درخواست‌های خود را در چرخه اداری به صورت الکترونیک مشاهده و دنبال کنند
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
34 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 24 شهریور 1399 15:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا