برنامه ریزی و مدیریت دقیق تدابیر خوب آموزش و پرورش استان فارس در شروع سال تحصیلی جدید است

برنامه ریزی و مدیریت دقیق تدابیر خوب آموزش و پرورش استان فارس در شروع سال تحصیلی جدید است
   
برنامه ریزی و مدیریت دقیق تدابیر خوب آموزش و پرورش استان فارس در شروع سال تحصیلی جدید است |||| ||||

راستین آنلاین :قائم مقام استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا سرزده از مدارس شیراز بازدید کرد. 

 
معلمان از طریق آموزش مجازی پروتکل های بهداشتی را به دانش آموزان و خانواده ها آموزش دهند
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار فارس وقائم مقام استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در بازگشایی مدارس استان گفت : در تمام مدارسی که امروز به صورت سرزده مورد بازدید قرار گرفت شاهد پیش بینی های لازم در ضد عفونی محیط مدرسه ، کلاس ها و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و نصب اطلاعیه ها و پوسترهایی در راستای رعایت شیوه نامه های بهداشتی شامل استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بودیم.
 
 عبدالرضا قاسم پور در حاشیه بازدید سرزده از مدارس شیراز گفت: با توجه به اینکه بازدیدهای صورت گرفته به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی صورت گرفت، شاهد مدیریت و برنامه ریزی دقیق درسطح مدارس شیراز حتی در مدارس حاشیه شهر بودیم که نشان از تدبیر خوب مدیر کل آموزش و پرورش فارس و همکاران فرهنگی استان دارد . 
 
قائم مقام استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در بازگشایی مدارس استان گفت: در تمام مدارس شاهد پیش بینی های لازم در ضد عفونی محیط مدرسه، کلاس ها و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و نصب اطلاعیه ها و پوسترهایی در راستای رعایت شیوه نامه های بهداشتی شامل استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بودیم . 
 
قاسم پور با اشاره به حضور فعال معلمان در مدارس بر اساس شیوه نامه بازگشایی مدارس گفت: بر اساس تصمیم شورای مدرسه بعضی از مدارس کاملا مجازی و تحت شبکه شاد با دانش آموزان ارتباط برقرار کرده بودند و امیدواریم که هر چه زودتر بعضی از مشکلات سامانه شاد برطرف شود که بتوانند از ظرفیت این شبکه بهتر استفاده کنند .
 
وی معلمان را اثرگذارترین قشر جامعه معرفی کرد و گفت : بنا به توصیه آموزش و پرورش معلمان و مربیان باید در حین آموزش مجازی فرهنگ سازی رعایت پروتکل های بهداشتی را به دانش آموزان داشته باشند و همان طور که شاهدیم از این فرصت و ظرفیت تا کنون استفاده شده و امیدواریم که تداوم داشته باشد .
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس افزود : بازخورد نظر سنجی و پرسش و پاسخی از والدینی که در مدارس حضور داشتند مثبت بود و همه رضایت خود را از کارکرد آموزش و پرورش اعلام کردند که امیدواریم که شرایط به همین شکل ادامه پیدا کند . 
 
قاسم پور در خصوص بازگشایی دو هفته زودتر مدارس نیز گفت : با توجه به اینکه بدلیل شیوع کرونا ویروس مدارس سال گذشته زودتر به پایان رسید و مدتی دانش آموزان و خانواده ها از مدارس فاصله گرفته بودند ،این دو هفته فرصتی است که با هدف مرور درس های سال گذشته و ایجاد تعامل و ارتباط بیشتر بین دانش آموزان و معلمان شکل گرفته تا اول مهر بتوانند با قدرت بیشتری سال تحصیلی را شروع کنند .
 
گفتنی است: در این بازدید، پاکنژاد و اسماعیلی مدیران کل پدافند غیر عامل و آموزش و پرورش و مهبودی و شعبانی روسای ادارات ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش فارس نیز حضور داشتند 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
69 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 24 شهریور 1399 15:09
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا