افتتاح مجموعه ورزشی شهید قاسم سلیمانی آموزش‌وپرورش ناحیه یک شیراز

راستین آنلاین :رئیس اداره آموزش‌وپرورش ناحیه یک شیراز از راه‌اندازی مجموعه ورزشی شهید قاسم سلیمانی آموزش‌وپرورش ناحیه یک شیراز در قالب زمین چمن مصنوعی و 3 کانون شطرنج، حرکات اصلاحی و تیراندازی خبر داد.


شهباز گودرزی گفت:  مجموعه ورزشی شهید قاسم سلیمانی آموزش‌وپرورش ناحیه یک شیراز شامل: زمین چمن مصنوعی و کانون‌های شطرنج ، حرکات اصلاحی و تیراندازی است که با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش فارس و معاون فرهنگی اداره ورزش و جوانان شهر شیراز افتتاح شد.
او افزود: در سند تحول بنیادین ساحت تربیت زیستی و بدنی است که ناظر به حفظ و ارتقای سلامت و رعایت بهداشت جسمی و روانی متر بیان و تقویت قوای جسمی و روانی آن‌ها  است.
گودرزی اضافه کرد : طراحی و ساخت فضاهای تربیتی متناسب با برنامه‌ درسی، یکی از راه‌کارهای تحقق اهداف سند تحول بنیادین و این ساحت تربیتی است، که ساخت و راه‌اندازی این مجموعه ورزشی نیز بر همین راستا انجام‌شده است.
رئیس اداره آموزش‌وپرورش ناحیه یک شیراز بیام کرد : با تمهیدات صورت گرفته در آموزش‌وپرورش ناحیه یک شیراز ،ضمن بهینه‌سازی ساختمان بلااستفاده هنرستان کشاورز در این ناحیه ،با انجام تعمیرات و بازسازی فضای داخلی و تجهیز ، این مکان به محل کانون شطرنج و کانون حرکات اصلاحی تبدیل شد.
همچنین گودرزی اظهار کرد :  برای راه‌اندازی این مجموعه که شامل زمین چمن مصنوعی، کانون‌های شطرنج و حرکات اصلاحی و تیراندازی است، مبلغی بالغ‌بر 2 میلیارد و سیصد میلیون ریال هزینه شده است.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
آخرین ویرایش در دوشنبه, 30 دی 1398 20:24
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا