«علی زند وکیلی» دین اش را به شیراز ادا کرد

«علی زند وکیلی»  دین اش را به شیراز ادا کرد
محسن خباز

راستین آنلاین:مدیر موسسه فرهنگی و هنری شهر آفتاب از اختصاص بخشی از عواید کنسرت علی زند وکیلی به مردم سیل زده شهرک سعدی شیراز خبرداد.

محسن خباز که پنجشنبه شب 22 فروردین در دقایقی پایانی کنسرت زندوکیلی روی سن تالار حافظ حاضر شد با بیان اینکه علی زند وکیلی یکی ازمفاخر موسیقی شیرازو ایران  است افزود:تنها چند دقیقه پس از انتشار خبر سیل در شیراز،«آقای»زندوکیلی از تهران با من تماس گرفت و احوال شهر و همشهریانش را جویا شد.

وی از راه اندازی کمپین سعدی توسط بنیاد سعدی شناسی با هدف  کمک به مردم سیل زده این شهرک خبر داد و افزود:علی زند و کیلی و گروهش نیز تصمیم گرفتند برای کمک رسانی به مردم این منطقه عواید کنسرت فروردین ماه خود در شهر شیراز را به این امر اختصاص دهند.

خباز حادثه سیل 5 و 6 فروردین را حادثه ای تلخ برای مردم شیراز و استان فارس دانست اما در عین حال گفت:به نمایش گذاشتن مهربانی ها،میهمانوازی ها،نوع دوستی و... توسط مردم شیراز در این دو روز نشان داد که شهر شیرازبه عنوان  شهر دوستی و خصلت های نیک مردمش شهره آفاق است.

علی زند وکیلی نیز در سخنان کوتاهی با ابراز خوشحالی از حضور در شیراز و برگزاری کنسرتش در زادگاهش گفت: به نمایش درآمدن صحنه های وصف نشدنی از خوبی های مردم شیراز باعث شد تا با غرور سرم را بالا بگیرم و به شیرازی بودنم افتخار کنم.

گفتنی است کنسرت علی زند وکیلی که پس از مدت ها در شیراز در حال برگزاری است، در شب نخست با استقبال بی نظیر علاقمندان به موسیقی در تالار حافظ شیراز برگزار شد.

904 کلیک ها  چهارشنبه, 21 فروردين 1398 17:43
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا