جانبازان جنگ تحمیلی دریک بازی دوستانه با کودکان کار پا به توپ شدند

جانبازان جنگ تحمیلی دریک بازی دوستانه  با کودکان کار پا به توپ شدند
یوسف آفرینی

راستین آنلاین:به دعوت اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز تیم فوتسال جانبازان دفاع مقدس در یک بازی دوستانه به مصاف تیم فوتسال کودکان کار رفت.

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شیراز هدف از این رقابت را ایجاد انگیزه بیشتر در تیم فوتسال کودکان کار و ساخت الگوی مناسب برای آنها دانست.
 یوسف آفرینی گفت:پیشتر این این الگو سازی را با تیم بسکتبال جانبازان قطع نخاع برای کودکان کار و خیابانیانجام دادیم و امروز در خدمت تیم فوتبال جانبازان هستیم. 
آفرینی افزود: کودکان در جستجوی قهرمان خیالی خود هستند و اگر به آنها الگوی مناسبی ارائه نشود ممکن است در محیط های خشن و پر خطر محله های پر آسیب الگوهای نا مناسبی در ذهن آن ها شکل گیرد و بهتر این است که در این راه پیشقدم شویم و الگوی مناسب را به این کودکان معرفی کنیم.
وی بیان کرد: جانبازان قهرمان، بهترین الگو برای کودکان هستند.
تیم فوتسال کودکان کار از شش ماه قبل توسط اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شیراز تشکیل شده و طی این مدت تمرینات خود را به طور جدی دنبال کرده اند.
 آفرینی گفت: تیم فوتبال جانبازان شیراز از نامداران این رشته در سطح کشور هستند همچنین این تیم دارای چهره های مطرح و حرفه ای در سطح بین المللی است.
 مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شیراز ادامه داد: قهرمانی و ایثار درس امروز کودکان کار در این جلسه بود که توسط بهترین معلمان این عرصه یعنی جانبازان به آنها آموزش داده شد.
وی اضافه کرد: تحصیل و مهارت آموزی از برنامه های دیگر برای این کودکان است که در کنار ورزش و فعالیت های فرهنگی شرایط مناسبی را برای رشد این کودکان فراهم می کند.
در پایان این دیدار آفرینی از مفهوم ایثار و فداکاری با کودکان کار سخن گفت و از جانبازان خواست تا از خاطرات هشت سال دفاع مقدس با کودکان صحبت کنند و آنان را با مفاهیم ایثارگری و فداکاری آشنا کنند.
441 کلیک ها  پنج شنبه, 09 اسفند 1397 03:17
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا