• رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز:

دومین جشنواره ملی عکاسی ویزور در شیراز برگزار می‌شود

دومین جشنواره ملی عکاسی ویزور در شیراز برگزار می‌شود
ابراهیم گشتاسبی راد

راستین آنلاین:رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: دومین جشنواره ملی عکاسی ویزور (دریچه‌ای به جامعه) در شیراز برگزار می‌شود.

ابراهیم گشتاسبی راد با بیان اینکه فراخوان دومین جشنواره عکاسی اجتماعی با عنوان ویزور در سطح گسترده منتشر شده است، اظهار کرد: هدف از این برنامه، ایجاد نشاط اجتماعی، افزایش مشارکت اجتماعی، تقویت نگاه و رویکرد اجتماعی شهروندان در مواجهه با محیط پیرامون، غنی سازی اوقات فراغت، ایجاد حساسیت اجتماعی در شهروندان، آشنایی با مفاهیم: مسئولیت پذیری اجتماعی، حقوق شهروندی، نشاط اجتماعی با استفاده از زبان موثر هنر، آشنایی عینی با مصادیق آسیب‌های اجتماعی، پرورش استعدادهای ناشناخته افراد و هم چنین مستندسازی برخی حوزه های اجتماعی است.

سارا همت معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز نیز در ادامه با اشاره به اینکه این جشنواره با همکاری کانون فیلم و عکس دانشگاه شیراز در سطح ملی در حال برگزاری است، افزود: محورهای این جشنواره نشاط اجتماعی، حقوق شهروندی،  مسئولیت پذیری اجتماعی و آسیب های اجتماعی می باش.

وی تاکید کرد که مهلت ارسال آثار برای شرکت در جشنواره تا 15 بهمن ماه تمدید شده است.

معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز هم چنین اظهار کرد: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات، ثبت‌نام و ارسال آثار به وبسایت Visorfestival.ir مراجعه کنند.

وی درباره جوایز جشنواره بیان کرد: به نفر اول لوح سپاس، تندیس، گواهی شرکت و مبلغ 3 میلیون تومان، به نفر دوم لوح سپاس، تندیس، گواهی شرکت و مبلغ 2 میلیون تومان و به نفر سوم نیز لوح سپاس، تندیس، گواهی حضور و مبلغ یک میلیون تومان اهدا می‌شود.

219 کلیک ها  چهارشنبه, 10 بهمن 1397 04:11
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا