ترکیب هیئت رئیسه خانه مطبوعات فارس مشخص شد

ترکیب هیئت رئیسه خانه مطبوعات فارس مشخص شد
اعضای هئیت رئیسه خانه مطبوعات فارس
راستینآنلاین:ترکیب هیئت رئیسه خانه مطبوعات استان فارس مشخص شد.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس عصد دوشنبه در مراسم انتخابات هیات رئیسه خانه مطبوعات فارس، گفت:خانه مطبوعات فارس بازوی توانمند فرهنگ و ارشاد اسلامی است انتخابات عمومی خانه مطبوعات فارس برای نخستین بار در سراسر کشور به طور کاملا الکترونیک انجام شد که تجربه و فرایندی تازه را فراهم ساخت.

بهزاد مریدی حساسیت برای انتخاب مسئولین هیات رئیسه خانه مطبوعات را از نشانه های اهمیت جایگاه خانه مطبوعات عنوان کرد و افزود:امیدوارم خانه مطبوعات بتواند دردوره جدید منشا خدمات بیشتری به جامعه مطبوعات فارس باشد.

در ادامه پس از رای گیری محمدتقی زرین چنگ با کسب ۴ رای از ۷ عضو هیئت رئیسه خانه مطبوعات به عنوان رئیس، محمد عسلی با کسب ۴ رای نایب رئیس، پیمان بهادری با کسب ۳ رای مدیر اجرایی، محمدجواد شلتوک کار با کسب ۴ رای خزانه دار و احمد نجفی با کسب ۵ رای به عنوان منشی انتخاب شدند.

این درحالی است که مسئولیت کمیته حقوقی و انضباطی به محمدجواد شلتوک کار به اضافه ۲ نفر از از اهالی رسانه استان فارس که با نظر هیئت رئیسه انتخاب می شوند سپرده شد.

همچنین در این جلسه، حسن دهقان به عنوان رئیس کمیته آموزشی و غیاث الدین ملک حسینی به عنوان رئیس کمیته رفاهی با اکثریت آرا انتخاب شدند.
537 کلیک ها  سه شنبه, 31 مرداد 1396 12:39
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا