ازپوستر نخستین همایش ملی ریحانه النبی(س) رونمایی شد

ازپوستر نخستین همایش ملی ریحانه النبی(س) رونمایی شد
بهزادمریدی
  • از تارنما، پوستر و فراخوان مقالات نخستین همایش ملی ریحانه النبی در پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس رونمایی شد.

راستین آنلاین :ظهر یکشنبه 7 آذر ماه در جریان چهارمین روز برپایی پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس با حضور استاندار فارس، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از صاحبنظران و قرآن پژوهان و اهالی فرهنگ و ادب استان در آیینی ویژه از پوستر، تارنما و فراخوان مقالات نخستین همایش ملی ریحانه النبی رونمایی شد.

در ابتدای این آیین که با حضور رئیس مرکز اسلامی فاطمیه برگزار شد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه استان فارس اسفندماه امسال میزبان نخستین همایش ملی ریحانه النبی است، گفت: از آنجاکه فراخوان مقالات این همایش بزرگ از هفته جاری آغاز می شود، بنابر این امروز با حضور صاحبنظران و قرآن پژوهان فرصتی فراهم شد تا افزون بر رونمایی از تارنما و پوستر، فراخوان این همایش همزمان با پانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس رونمایی شود.

بهزادمریدی با اعلام اینکه همزمان با همایش ملی ریحانه النبی یک جشنواره قرآنی توسط آموزش و پرورش فارس و دانشگاه آزاد اسلامی استان هم برگزار خواهد شد، افزود: فارس همزمان با برپایی این همایش ملی که میزبان صاحبنظران و اسلام شناسان ایران وجهان است، نخستین جایزه ادبی ریحانه را با موضوع شعر، داستان و داستانک را برگزار خواهد کرد.

وی از برگزاری همایش دوروزه قرآن و عترت  از منظر اسلام شناسان ایران و جهان همزمان با رویداد ملی ریحانه النبی خبر داد و گفت: جشن های ملی در جریان این همایش ٧ روزه برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس در پایان از حمایت های معنوی و مادی همایش ریحانه النبی توسط خیران و عاشقان اهل بیت(ع) و قرآن در شهرستان مُهر نام برد.

در پایان این مراسم که در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس برگزار شد، یادمان و پوستر نخستین همایش ملی ریحانه النبی(س) که به میزبانی شهرستان مُهر در استان فارس اسفندماه امسال برگزار خواهد شد توسط حاضران امضا شد.

361 کلیک ها  دوشنبه, 08 آذر 1395 23:51
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا