آثار پذیرفته شده در بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد

آثار پذیرفته شده در بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد
   
آثار پذیرفته شده در بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد |||| ||||

هیات انتخاب بخش نمایش خیابانی چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر  فجر، آثار حاضر در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش راستین آنلاین و به نقل از ستاد خبری جشنواره، هیات انتخاب متشکل از مجید امرایی دراماتراپیست و کارگردان تئاتر، نگار نادری نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، میلاد مولوی کارگردان و بازیگر تئاتر، محمدهادی عطایی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، داریوش نصیری نویسنده، پژوهشگر، کارگردان و بازیگر تئاتر، علی‌محمد رادمنش نویسنده، کارگردان و بازیگر رادیو و تئاتر، مهدی حبیبی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر ۲۰ اثر را در بخش رقابتی و ۸ اثر را در بخش غیررقابتی جشنواره انتخاب کردند.

نمایش‌های خیابانی حاضر در بخش رقابتی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:        

۱-     آخرین اولی به نویسندگی و کارگردانی سمیه مهری از تهران

۲-     آشوبگران  به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی ازسیستان و بلوچستان  زاهدان

۳-      آلتن آی  به نویسندگی و کارگردانی محمود فرضی‌نژاد از گیلان سیاهکل

۴-     ارزش نداره به نویسندگی محمدرضا جعفری‌لفوت و کارگردانی میلاد حسین‌زاده ازگیلان آستانه اشرفیه

۵-     باجه تلفن به نویسندگی و کارگردانی افشین خدری از کردستان سنندج

۶-     بـیـز اوچ نــفــر به نویسندگی و کارگردانی محمد یوسفی‌زاده از آذربایجان شرقی  مرند

۷-     ۲۵ متر آرزو به نویسندگی و کارگردانی سیدپویا امامی از اصفهان

۸-     پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی سعید خیراللهی   از ایلام دهلران

۹-     p. o. v به نویسندگی هما پارسایی و کارگردانی احمد صمیمی از تهران

۱۰-   تله من به نویسندگی و کارگردانی هیام احمدی  از اصفهان  شاهین‌شهر

۱۱-   چهارشنبه خاتون به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی آرزو علی‌پور ازگیلان لاهیجان

۱۲-   درشکه گرسنگان به نویسندگی و کارگردانی  مختار محمدی ازکردستان مریوان

۱۳-   روده درازی‌های یک مرده بی‌صاحب به نویسندگی و کارگردانی هادی کیانی از اصفهان خمینی‌شهر

۱۴-   طوطی و بازرگان به نویسندگی و کارگردانی حیدر رضایی از ایلام دهلران

۱۵-    قصه کفش‌ها به نویسندگی حسام الدین ایرانمنش و کارگردانی روح‌الله آریس از کرمان     

۱۶-    کله دم سبز شمرونی به نویسندگی و کارگردانی  مارال ایزدبخش از بوشهر 

۱۷-   مرغ همسایه غاز نیست به نویسندگی مصطفی کولیوندی و کارگردانی سعیده عبداللهی و مصطفی کولیوندی     از ایلام

۱۸-   هلونه به نویسندگی میلادحسین‌زاده و کارگردانی محمدرضا جعفری لفوت از گیلان آستانه اشرفیه

۱۹-   یک شهر زیبا به نویسندگی مرتضی اسدی‌مرام و کارگردانی بهاره سعیدی‌پناه ازکرمانشاه            

۲۰-   یک کروموزوم بیشتر به نویسندگی سامان شکیبا و جلال حسنوند و کارگردانی جلال حسنوند از تهران         

در  بخش غیررقابتی هم این آثار به ترتیب حروف الفبا انتخاب شدند:

۱-      به دنبال خورشید به نویسندگی جلال حسنوند و کارگردانی حسین نادری از تهران 

۲-      جلیکی برای مامادریا به نویسندگی حسن احمدی‌نسب و کارگردانی حسن سبحانی از میناب

۳-      حیاط خانه ما به نویسندگی و کارگردانی وحید خسروی از تهران 

۴-      خان‌طلا به نویسندگی پرویز جلیل‌نژاد و کارگردانی سورنا ایرانی و رضا وفانیا ازکهگیلویه‌وبویراحمد   بهمئی

۵-      روزگار سرد به نویسندگی امیرزارع زاده و کارگردانی سمیرا سلیمانی از کردستان  سقز

۶-    سرزمین من به نویسندگی و کارگردانی بهناز زحمتکش از یزد

۷-      کربلای آب به نویسندگی علی بید اویسی و کارگردانی علی بید اویسی و سولماز محمدی ازگیلان  لاهیجان

۸-      مدافع آخر  به نویسندگی  محمد قاسمی و کارگردانی احمد جعفری از تهران

انتهای پیام /  علیرضا لرک
57 کلیک ها  شنبه, 25 دی 1400 13:31
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «راستین آنلاین» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

بالا