تگزاسی ها "چهارشنبه 19 اردیبهشت "را پسندیدند

تگزاسی ها "چهارشنبه 19 اردیبهشت "را پسندیدند
جشنواره فیلم شید

به گزارش راستین آنلاین ، جشنواره فیلم «شید» شامگاه (11 خرداد ماه) با استقبال ایرانیان مقیم تگزاس و سایر پارسی‌زبانان و خارجی‌ها به کار خود پایان داد و در رقابت مردمی فیلم «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» با حداکثر آرا صدر نشین آرای مردمی شد.

وحید جلیلوند مجری خوش صدا و کارگردان خوش فکر با فیلم سینمایی " چهارشنبه 19 اردیبهشت " خود را به سینمای ایران خوب معرفی کرد .

این درحالی است که فیلم‌های «ناهید» و «با دیگران» با اختلاف بسیار کمی در رده‌های دوم و سوم این نظرسنجی قرار گرفتند.

«چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» به کارگردانی وحید جلیلوند با ۲/۴۷ درصد آرا، «ناهید» به کارگردانی آیدا پناهنده با ۲/۴۵، «با دیگران» به کارگردانی ناصر ضمیری با ۲/۴۲، «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمشیان با ۲/۱۸، «اعترافات ذهن خطرناک من» به کارگردانی هومن سیدی با ۱/۸۷، «من می‌خوام شاه باشم» به کارگردانی مهدی گنجی با۱/۴۸، «خانه پدری» به کارگردانی کیانوش عیاری با ۱/۷۸، «مرگ ماهی» به کارگردانی روح‌الله حجازی با ۱/۶۵ و «ماهی و گربه» به کارگردانی شهرام مکری با ۱/۲۵ درصد از آرای جمع‌اوری شده، نظر مخاطبان اهالی دالاس و تگزاس را به خود جلب کردند.

بنا بر این گزارش، اولین جشنواره پارسی‌زبان فیلم «شید» با استقبال نزدیک به هزار نفر پس از چهار روز مقرر به کار خود پایان داد.

«شید» به کوشش احسان مطوری و آرامه اعتمادی به عنوان مؤسس و بنیان‌گذار، کیومرث مرادی به عنوان مدیر هنری اولین جشنواره فیلم شید و رامتین نیکزاد به عنوان مشاور، برگزار شد.

522 کلیک ها  سه شنبه, 11 خرداد 1395 14:54
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا