رییس بنیاد نخبگان استان فارس خبر داد؛

رییس بنیاد نخبگان استان فارس خبر داد؛ روزنامه نیم نگاه

روزنامه نیم نگاه نامزد دریافت جایزه ملی توسعه اکوسیستم

به گزارش راستین آنلاین از شیراز، حبیب شریف با اشاره به برگزاری دومین نشست کارآفرینی با هدف پایش اکوسیستم کارآفرینی منطقه و شبکه‌سازی، گفت: شیراز روزهای دهم و یازدهم خرداد ماه جاری میزبان این همایش است.

وی افزود: روزنامه نیم نگاه به مدیر مسئولی سید محمد حسین شفاعتیان و سردبیری حسین امیری در حوزه رسانه های مکتوب نامزد دریافت جایزه ملی توسعه دهندگان اکوسیستم شده است.

این روزنامه با ۱۹ سال سابقه فعالیت مطبوعاتی در فارس اخبار و مقالات حوزه کارآفرینی و زیر ساخت در استان فارس را منعکس می کند و با تولید محتوای بومی و توجه به دغدغه های بخش های مختلف اکوسیستم سعی داشته تا فرایند های جدیدی در حوزه خبر رسانی و تولید محتوا را وارد استان فارس کند.

بنا بر گفته حبیب شریف ،رییس شورای سیاست گذاری دومین نشست کارآفرینی شیراز،جایزه ملی توسعه اکوسیستم کارآفرینی کشور به بهترین فعالیتها و تلاشها در راه توسعه اکوسیستم بومی ایران به برگزیدگان اعطا می شود

در این نشست که از سوی اتاق بازرگانی شیراز طراحی‌شده ، وضعیت زیرساختها در اکوسیستم کارآفرینی بررسی می‌شود و نقش دانشگاه‌ها، صنایع و کارآفرینان در این اکوسیستم تشریح می‌شود.

مدیران بانک‌ها ازجمله مهمانان این نشست هستند و به تحلیل نقش بانک‌ها برای سرمایه‌گذاری و صندوق‌های خطرپذیر در اکوسیستم کارآفرینی می‌پردازند.

یاد آور می شود، شیراز روزهای دهم و یازدهم خرداد ماه جاری میزبان دومین نشست کارآفرینی با هدف پایش اکوسیستم کارآفرینی منطقه و شبکه‌سازی تصمیم‌گیران و مدیران است.

انتهای پیام /  102
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 06 خرداد 1395 15:04
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا