توسعه ورزش مصداق احقاق حقوق عامه مردم است
راستین آنلاین:دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: توسعه ورزش مصداق  احقاق حقوق عامه مردم است. 
نقش دستگاه قضایی درایجاد امنیت ورزشگاه ها ومسابقات غیر قابل انکار است
راستین آنلاین:مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت:نقش دستگاه قضادر ایجاد امنیت ورزشگاه‌ها و مسابقات ورزشی غیرقابل انکار است.
خط و نشان شریعتمداری برای دوشغله ها اجرایی شد/از امروز دوشغله ها مجرم محسوب می شوند
راستین آنلاین:وزير تعاون، کار ورفاه اجتماعی گفت:از امروز هر فردي دو شغله باشد و ‌استعفاء نداده باشد از هر دو شغل عزل و به مراجع ذيصلاح معرفي خواهد شد.
آتش در گلستان/فاجعه ای بنام تغییر کابری باغات شیراز
راستین آنلاین:حالا چند روز از حضورشهردارشیراز در صحن علنی شورا و صحبت های متفاوت وی که برخی ازآن به عنوان «شکستن سکوت شهردار»یاد می کنند می گذرد.
اولین نشست  سال ۹۸ سبک شیتوریو کاراته دو ایران در استان فارس برگزار شد
راستین آنلاین:اولین نشست این سبک در سال ۹۸، پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه درمحل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با حضور رئیس، دبیر، نائب رئیس بانوان، اعضای هیات رئیسه، نمایندگان شهرستان ها و مربیان سبک برگزار شد.
عدالت در حوزه حمل و نقل با تقویت قدرت انتخاب رانندگان محقق می شود
راستین آنلاین:رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به منظور هم اندیشی و بررسی مشکلات انجمن های حمل و نقل کالا و مسافر استان فارس در جلسه ای با حضور اعضای کمیته حمل و نقل استان حضور یافت.
1 2 3 4 5 6

منتخب سردبیر

ورزش

راستین آنلاین:دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: توسعه ورزش مصداق  احقاق حقوق عامه مردم است.  حیدر آسیابی که در دیدار با مدیرکل و معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان فارس سخن می گفت با بیان اینکه ورزش عامل مهمی در بازدارندگی آسیب‌های اجتماعی است افزود:جمله معروف امام خمینی (ره) در مورد ...

Hide Main content block

بالا