صبح پنجشنبه از تلاشگران کیفیت کشور تجلیل می شود

صبح پنجشنبه از تلاشگران کیفیت کشور تجلیل می شود
جشنواره تلاشگران کیفیت کشور
راستین آنلاین: جشنواره تلاشگران کیفیت کشور در 9 دی ماه در سالن همایش‌های برج میلاد با حضور هزار و 300 مهمان داخلی و 20 مهمان خارجی برپا می‌شود و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال آینده بخش بین‌الملل این جشنواره راه‌اندازی می‌شود.

 

بهروز ریاحی دبیرعلمی جشنواره تلاشگران کیفیت کشور گفت: ما این جشنواره را با الگوبرداری از کشورهای سنگاپور و ژاپن در 10 سطح در حوزه‌های فناوری  نانو و بایو، کیفیت بهداشت و درمان، کیفیت نظام سلامت، محیط زیست، آب و هوا، صنایع گاز، پتروشیمی و هوا فضا، هتلداری، خدمات، بانک و بیمه مدنظر قرار گرفته و سعی می‌کنیم که هنر را نیز در بحث سینما، تئاتر و تلویزیون به این جشنواره اضافه کنیم.
 
وی بیان کرد: در سال 90 اولین دوره برگزاری این جشنواره با حضور 600 نفر و ثبت‌نام 47 نفر انجام شد که چهار نفر تندیس طلایی را دریافت کرده‌اند.
 
ریاحی ادامه داد: در دوره دوم 380 مهمان ثبت‌نامی و پنج نفر تندیس طلایی و در دوره سوم 750 نفر مهمان، 74 ثبت‌نامی و چهار نفر تندیس زرین و در دوره چهارم 780 مهمان، 92 ثبت نامی و سه نفر تندیس زرین و در دوره پنجم هزار و 400 مهمان، 102 نفر ثبت‌نامی و سه نفر تندیس طلایی دریافت کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود امسال هزار و 750 مهمان حضور داشته باشند و 124 نفر ثبت‌نامی وهشت تندیس طلایی و 15 مدال زرین و 25 نفر در سطح لوح و تقدیر قرار بگیرند.
 
وی گفت: این جشنواره در 9 دی ماه در سالن همایش‌های برج میلاد با حضور هزار و 300 مهمان داخلی و 20 مهمان خارجی برپا می‌شود و طبق  برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال آینده بخش بین‌الملل این جشنواره راه‌اندازی می‌شود.
150 کلیک ها  پنج شنبه, 09 دی 1395 ساعت 05:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا