فرمانده نيروي انتظامي فارس خبر داد؛

كشف بيش از دو تن مواد مخدر طي 3 روز گذشته در فارس

فرمانده نيروي انتظامي فارس خبر داد؛
كشف مواد مخدر
فرمانده انتظامي استان فارس از كشف 2 هزار و 200 كيلوگرم انواع مواد مخدر طي 72 ساعت گذشته در اين استان خبر داد.

به گزارش راستين آنلاين از شيراز، سردار احمدعلي گودرزي ظهر چهارشنبه 12 خرداد در يك كنفرانس خبري، با اشاره به كشف 2 تن و دويست كيلو گرم مواد مخدر در 3 روز اخير توسط اين نيرو، گفت: بخش اعظم موادمخدر كشف شده، ترياك و حشيش است.

وي يادآور شد: اين حجم از مواد مخدر توسط ماموران مبارزه با موادمخدر پليس فارس و در محورهاي مواصلاتي فارس هرمزگان كشف و توقيف شده است كه به مقصد تهران و شيراز حمل مي شده است

گودرزي با بيان اينكه موادمخدر يادشده با انجام كار هاي اطلاعاتي مستمر، كشف شده است، گفت: مواد مذكور به شكل ماهرانه اي جاسازي شده بود بطوري كه حدود 600 كيلوگرم از اين مواد زير بار 20 تني سيمان و يك هزار و 100 كيلو گرم نيز در يك دستگاه غلطك، در حال جابه‌جايي بود.

وي از دستگيري 5 قاچاقچي اصلي و توقيف 6 دستگاه خودروي سبك و سنگين در اين ارتباط خبر داد و گفت: با اين اقدام حجم موادمخدر كشف شده طي ماه‌هاي گذشته از سال 95 به 7 هزاركيلوگرم رسيد كه افزايش 69 درصدي را نشان مي‌دهد.

گودرزي گفت: امسال در ارتباط با موادمخدر 2 هزار و 500 نفر در فارس دستگير، 18 باند منهدم و 19 اسلحه كشف شده است.

فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به تاثيرات وسيع موادمخدر بر ابعاد مختلف زندگي افراد، گفت: هم‌اينك 45 درصد از كل زندانيان فارس به طور مستقيم و 20 درصد از زندانيان به شكل غيرمستقيم با جرائم موادمخدر مرتبط بوده و متحمل محكوميت شده‌اند.

391 کلیک ها  سه شنبه, 11 خرداد 1395 ساعت 18:55
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا