نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی:

حرکت از اقتصاد پوپولیستی به اقتصاد پویا ساده نیست / نماینده ای که در مجلس پیشین کتک می خورد امروز نایب رئیس مجلس است

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی:
فرج الله رجبی
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت از اقتصاد پوپولیستی و هوگو چاوزی به سمت اقتصاد پویا ساده نیست و نیازمند ایثار، جسارت و هماهنگی و همکاری نیروهای ملی است .

فرج الله رجبی که پیش از ظهر امروز در مرام تجلیل از تعاونی های برتر استان فارس سخن می گفت، با اشاره به فضا سازی ها و تهمت هایی که اخیرا توسط برخی رسانه های زنجیره ای مخالف دولت زده می شود، گفت: چرا این صداهای رسا در 8 سالی که مملکت تبدیل به سرزمین سوخته می شد کجا بودند .

وی افزود: در محافل مختلف پرسیده می شود که در مجلس چه اتفاقات مهعمی رخ داده، که باید بگویم اولین کاری که ما انجام دادیم هیئت رئیسه مجلس را عوض کردیم و نماینده ای که در مجلس پیشین کتک می خورد را نایب رئیس مجلس کردیم .

رجبی با اشاره به تشکیل شوراهای مختلف در مجلس، گفت: اکنون 80 درصد نمایندگانی که در این شوراها عضویت دارد اعتقاد به تغییر و اصلاح اموردارند.

نماینده اصلاح طلب مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از کارهای ما این بود که اقلیتی که سعی دارد در مجلس خود را اکثریت نشان دهد وادار کردیم که از معاملات نفتی دولت حمایت کند .

او افزود: و شاید مهمترین کار ما در مجلس حمایت از دولت تدبیر و امید بود که به شکل ناجوانمردانه ای مورد هجوم مخالفان قرار گرفته بود .

146 کلیک ها  چهارشنبه, 17 شهریور 1395 ساعت 15:12
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا