وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در شیراز:

اگر انتقاد نباشد مسئولین دیکتاتور می شوند

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در شیراز:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان سفر به شیراز گفت: اگر انتقاد نباشد مسئولین به دیکتاتور تبدیل می شوند، فکر می کنم در کشور همه اینها باید یاشد ولی متاسفانه در برخی از مواقع خط بین انتقاد و تخریب قاطی می شود.

محمود واعظی ظهر امروز پنج شنبه 28 مرداد در جریان سفر به شیرازبا اشاره به انتقاداتی که برخی شخصیت ها و جریان های مخالف دولت مطرح کرده اند، گفت: گروه هایی به جای پاسخ دادن به کم کاری های خود در 8 سالی که دولت را در اختیار داشتند با فروش نفت 120 دلاری، با تخریب دولت فرار رو به جلو می کنند.

وی افزود: گروهی متاسفانه در برخی مواقع خط فاصله تخریب و انتقاد را قاطی می کنند، هر کس با هر تفکری به دنبال تخریب نظام، دولت، مجلس و قوه قضائیه باشد باید همه با هم با قدرت جلویش بایستند .

واعظی تاکید کرد اگر انتقاد نباشد مسئولین به دیکتاتور تبدیل می شود، فکر می کنم همه اینها باید در مملکت باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با تصریح اینکه این اولین سفر خود به شیراز بعد از انتخابات مجلس است، افزود: بر خود لازم میدانم که به مردم فارس به دلیل انتخاب خوبشان تبریک بگویم، زیرا در انتخابشان عقلانیت، اعتدال و هدفمندی وجود دارد و مجموعه ای غنی را به مجلس فرستاند.

محمود واعظی با اشاره به سخنان استاندار فارس تاکید کرد: استاندار شما ایده های خوبی برای توسعه استان فارس دارد، فارس استانی غنی و دارای ظرفیت و پتانسیل بالاست .

وی ادامه داد: دولت به آنچه که در ابتدای کارش قول داده بود مانند، ایجاد همبستگی، ثبات اقتصادی، آرامش، امنیت و ارتقاء ارزش های فرهنگی پایبند است و دنبال می کند.

واعظی ادامه داد: دولت موفق شد 7 تحریم ظالمانه سیاسی اقتصادی و 12 قطع نامه شورای حکام را بردارد، و امروز به دنبال تعامل سازنده و ارتباط با دنیاست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تخریب دولت توسط بعضی از افراد و گروه ها، تاکید کرد آنان فکر می کنند با انکار موفقیت های بدست آمده، دولت را تضعیف می کنند، غافل از اینکه اینها همه موفقیت های نظام است .

وی در بخش دیگری با اشاره به تبلیغات زود هنگام گروه ها وافراد ذکر شده، گفت: باید انتخابات و تبلیغات آن را در زمان خودش انجام دهیم، نه از 3 سال قبل، اکنون زمان کار است.

واعظی تاکید کرد: دولت نمی خواهد با اقتصاد مقاومتی و شعار سال برخورد تبلیغاتی کند، زیرا باور دارد که با اقتصاد مقاومتی می توان مشکلات اقتصادی را حل و فصل کرد .

وی با بیان این که صادرات نفت 21 درصد افزایش داشته و از 13 میلیارد و سیصد میلیون دلار به 16 میلیارد و 300 میلیون دلار رسیده، افزود: تا کنون حدود 300 میلیارد دلار تراز تجاریمان مثبت شده، و بنا داریم 445 هزار شغل ایجاد کنیم تا یکی از دغدغه های اصلی دولت مرتفع شود.

این عضو کابینه دولت تدبیر و امید افزود: دولت با تلاش تورم 40 درصدی را به 9 و6 دهم درصد کاهش داده است ولی پایین نگهداشتن تورم بدون رونق اقتصادی مشکلات دیگری را در پی دارد.

واعظی تاکید کرد: اگر رونق اقتصادی بوجود آید آرام آرام تبدیل به شغل و بعد تبدیل به نان می شود و مشکل معیشتی مردم را حل می کند .

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص حوزه تحت مدیریت حود نیز گفت: تاکنون در استان فارس بخش خصوصی و دولتی 475 میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده اند، بنا داریم تا پایان دولت شبکه انتققال استان را 5 برابر، پهنای باند را 4 برابرو 1000 کیلومتر فیبر نوری بین شهر ها کشیده شود.

وی در پایان با بیان اینکه 1020 میلیارد تومان برای برخورداری روستاها از اینترنت پر سرعت هزینه می کنیم، گفت: 1000 روستا را تا 4 ماه آینده به اینترنت پر سرعت مجهزمی کنیم و تا پایان دولت هم به تمام روستاهای بالای 15 خانوار اینترنت می دهیم .

  

239 کلیک ها  پنج شنبه, 28 مرداد 1395 ساعت 15:00
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا